Новинка










Сумка стильна жіноча лакована 17-0616-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорогі наші покупці, Раді привітувати Вас, у нашому найцікавішому магазині!
НАШ САЙТ
happy-market.com.ua
![]() |
![]() |
![]() |
Сумка стильна жіноча лакована 17-0616-1
Фото 100% оригінальне, колір відповідає фото.
Жіноча сумка, зручна, цікава і дуже елегантна. Ідеально підійде під класику та не тільки. Ее Розмір 29х23х14. Втутрі щільна підкладка, темного кольору. Має зручну ручку і плечовий ремінець. Два основні відділення, кишеня для телефона та зовнішня кишеня на змійці. Сумка каркасна тримає форму. У ній дуже зручно носити докуметні
Колір на фото актуальний.

Завдяки за замовлення в нашому інтернет-магазині, Раді подальшої співпраці з Вами. Приємних вам покупок:)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 440 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Перегородка на блискавці, 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Синій |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 29х23х14 |
- Ціна: 690 ₴









