Новинка










Сумка Стильна каркасна Жіноча Ажурні квіти 17-34-15-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорогі наші покупці, Раді привітувати Вас, у нашому найцікавішому магазині!
НАШ САЙТ
happy-market.com.ua
![]() |
![]() |
![]() |
Сумка Стильна каркасна Жіноча Ажурні квіти 17-34-15-1
Фото 100% оригінальне, колір відповідає фото.
Сумка Жіноча Ажурні квіти 17-43А15-1
Жіноча сумка, зручна, цікава і дуже елегантна. Ідеально підійде під класику та не тільки. Ее Розмір 28х22х14. Втутрі щільна підкладка, темного кольору. Має зручну ручку і плечовий ремінець. Два основні відділення, кишеня для телефона та зовнішня кишеня на змійці. Сумка каркасна тримає форму. У ній дуже зручно носити докуметні,
Колір на фото актуальний.

Завдяки замовленню в нашому інтернет-магазині. Раді подальшої співпраці з Вами. Приємних вам покупок:)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 500 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Перегородка на блискавці, 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 28х23х14 |
- Ціна: 710 ₴







