Новинка










Сумка жіноча класична каркасна Volla 17-790-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорогі наші покупці, Раді привітувати Вас, у нашому найцікавішому магазині!
НАШ САЙТ
happy-market.com.ua
Сумка жіноча класична каркасна Volla 17-790-2

Фото 100% оригінальне, колір відповідає фото.
Сумка жіноча, нестандартна. Розмір 28х22х13. У неї легко поміщається все необхідне, зручна у використанні. Має два основні відділення, дві кишені для мобільного й одна на змійці внутрішня, перегородка. Сумка тверда каркасна. Тримає форму. Є підкладка темного кольору.
Замовлення ви можете залишити на сайті натиснувши кнопку купити або перетелефонувати менеджеру, назвати код товару та оформити замовлення в телефонному режимі.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 50 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Перегородка на блискавці, 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 |
| довжина ручок | 50 см |
- Ціна: 690 ₴



