Новинка


Мешок для обуви со змейкой JO-15101 Українські дівчата WX 39*30см
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мешок для обуви со змейкой JO-15101 Українські дівчата WX 39*30см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Josef Otten |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 2 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Персонажі | Frozen |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка для змінного взуття |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 243,83 ₴

